HeaderSearchForm

  • IX Międzynarodowy Festiwal Fotografii Przyrodniczej Wizje Natury - banner
 

Joanna Antosik


phoca thumb m Wizje Natury 2013-Joanna AntosikRocznik 1983, urodzona w Nowym Dworze Mazowieckim. Absolwentka kierunku Architektura Krajobrazu na Wydziale Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu SGGW w Warszawie. Od roku 2012 członek Okręgu Mazowieckiego Związku Polskich Fotografów Przyrody.

„W fotografii interesuje mnie to co małe i niepozorne, na co nie zwracamy szczególnie uwagi podczas spacerów po lesie. Pod naszymi stopami jest cudowny mikroświat którego obserwacja jest dla mnie wielką inspiracją. Szukam ciekawego światła, form, inspirujących detali. Zawsze staram się poszukiwać czegoś nowego, bardzo lubię przyrodnicze impresje i abstrakcje. Staram się dzięki dostępnym mi narzędziom namalować świat przyrody, w sposób jaki ja go widzę i czuję, dlatego tak lubię diaporamę. Dzięki mnogości form wyrazu można pokazać naturę w szczególny, osobisty sposób. Praca nad diaporamą to odskocznia od gwaru codzienności, możliwość przebywania sam na sam ze sobą w pięknych okolicznościach przyrody…”

Czytaj więcej...

Łukasz Kuczkowski

phoca thumb m Wizje Natury 2013-Lukasz KuczkowskiRocznik 1976, w roli oficjalnej – prawnik i głowa rodziny. Mniej oficjalnie – człowiek pasji, czuły tata i endemicznie wręcz dobry mąż i partner. Nawet jako obserwująca go na co dzień i z dość bliska żona, nie mam pojęcia jak to wszystko łączy, a jednak.

Robi piękne zdjęcia, które nieco odkrywają jego zazwyczaj pokryte dużym wyważeniem i neutralnością emocje i wrażliwość. To jego osobisty świat, w którym czasem się przed nami ukrywa, aby potem móc wrócić.

Zapalony podróżnik i zdobywca swoich własnych celów

/Anna Król-Kuczkowska/

Czytaj więcej...

Andrzej „Bronek" Waligóra

phoca thumb m Wizje Natury 2013-Andrzej WaligoraRocznik 1972, absolwent Elektroniki i Telekomunikacji na Politechnice Poznańskiej, na co dzień pracuje w dużej firmie z branży komputerowej. Mieszka w Poznaniu, choć z racji pracy częściej można go spotkać w Warszawie, lub na trasie pomiędzy tymi dwoma miastami.

Od ponad 10 lat sporo czasu poświęca fotografii przyrodniczej, specjalizuje się w fotografii krajobrazu, choć nie stroni też od innej tematyki, w szczególności flory.

Od 2003 członek Okręgu Wielkopolskiego Związku Polskich Fotografów Przyrody. Diaporamy Andrzeja zdobywały nagrody i wyróżnienia podczas Festiwali Fotografii Przyrodniczej Wizje Natury.

Czytaj więcej...

parent menu item not found: "130"