HeaderSearchForm

Poznańskie Dni Fotografii 2017

Czy słyszysz?...Nie?...Zatem, proszę, zatrzymaj się na chwilę i posłuchaj...A teraz? Czy teraz już słyszysz?...Słyszysz jak PDF budzi się do życia? :)
PDF czyli Poznańskie Dni Fotografii, które w tym roku przywdzieją hasło: „Przyroda Warta Poznania" i przeniosą Cię w magiczny świat przyrody.
Już od sześciu lat Poznańskie Dni Fotografii (PDF) przyciągają nie tylko miłośników piękna i bogactwa przyrody, ale także fotografii przyrodniczej. Stolica Wielkopolski na jeden dzień staje się krainą bezkresnych łąk i lasów, gdzie można poczuć zapach soczystej wiosny, mglistej jesieni czy też mroźnej zimy. Dzięki zaproszonym gościom, obcowanie z borsukiem, wilkiem czy niedźwiedziem jest również na wyciągnięcie ręki, a gdy zamkniemy oczy, klangor żurawi czy pohukiwanie sowy usłyszymy tuż obok. Organizator festiwalu, Okręg Wielkopolski Związku Polskich Fotografów Przyrody, dokłada wszelkich starań by nie tylko promować fotografię jako dziedzinę sztuki, ale także i popularyzować wiedzę przyrodniczą i ekologiczną. Ponadto przedsięwzięcie ma na celu szerzenie empatii w stosunku do natury, by ludzka wrażliwość nie była obojętna na ochronę przyrody, a szacunek do niej stał się elementem naszej tożsamości.
W ramach Poznańskich Dni Fotografii w nasze progi wstępują producenci sprzętu fotograficznego, rozliczne wydawnictwa oraz organizacje związane z fotografią i ochroną przyrody prezentując uczestnikom swoją ofertę.
Podczas Poznańskich Dni Fotografii, na terenie miasta Poznania, Okręg Wielkopolski nawiązuje szczególny kontakt z publicznością poprzez liczne wystawy. Szacuje się, że każdego roku z naszymi fotografiami obcuje około 50.000 osób.
Jak co roku, w ramach Poznańskich Dni Fotografii nastąpi rozstrzygnięcie ogólnopolskiego konkursu fotograficznego „Przyroda Warta Poznania". Drogi miłośniku fotografii, więcej informacji o konkursie znajdziesz w zakładce „Konkurs".
PDF...Przyroda Warta Poznania...Wystarczy, że zjawisz się 25 marca w Muzeum Archeologicznym na ulicy Wodnej 27 w Poznaniu, a Twoje życie już nigdy nie będzie takie samo. :)
Zarząd Okręgu Wielkopolskiego Związku Polskich Fotografów Przyrody
parent menu item not found: "130"