HeaderSearchForm

Fascynacje Naturą

 
Kolorowe zimorodki , fantastycznie podświetlony wschodzącym słońcem rybołów , piękny, ale coraz rzadszy kulik wielki , wyłaniający się niczym duch z porannej mgły jeleń , piękne pejzaże , detale na wodzie … to tylko niektóre ze świetnych zdjęć wykonanych przez członków Związku Polskich Fotografów Przyrody z Okręgu Zachodniopomorskiego ,a prezentowanych na wernisażu wystawy Fascynacje Naturą ,który odbył się 6.grudnia 2019 r. w Sali Kolumnowej Książnicy Pomorskiej w Szczecinie. Gospodarzami spotkania byli dyrektor Książnicy Pomorskiej Lucjan Bąbolewski oraz Prezes ZPFP Okręgu Zachodniopomorskiego Cezary Korkosz , którzy przywitali tłumnie przybyłych na to wydarzenie Gości.
 
Przy okazji tego spotkania nie obyło się bez podziękowań dla wszystkich zaangażowanych w to przedsięwzięcie ludzi . Cezary Korkosz szczególnie serdecznie podziękował Pani Elżbiecie Chojnackiej za ponad 20-letnie sprawowanie funkcji prezesa ZPFP Okręgu Zachodniopomorskiego, co czyniła z wielką pasją i zaangażowaniem !
 
Jeszcze długo po zakończeniu wernisażu  omawiano zdjęcia autorów i miło dyskutowano …
 
W imieniu członków ZPFP z naszego okręgu i swoim serdecznie zachęcam do odwiedzenia Książnicy Pomorskiej i podziwiania piękna naszej przyrody. Poniżej  krótka  fotorelacja  z wydarzenia  .
 
Wystawa jest czynna do 8.stycznia 2020 r.
Krzysztof Kordowski
Wiceprezes  ZPFP OZ
 
 
 
 
parent menu item not found: "130"