HeaderSearchForm

Spotkanie z Kasią Gubrynowicz 4 czerwca

Zapraszamy na spotkanie z Katarzyną Gubrynowicz poświęcone fotografii krajobrazowej we wtorek 4 czerwca w ramach cyklu "Okiem Fotografa" w Centrum Promocji Kultury przy Podskarbińskiej 2 na Grochowie.

K Gubrynowicz-okiem fotografa-font 1200

Katarzyna Gubrynowicz jest fotografem przyrody, artystą grafikiem po warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych, członkiem Związku Polskich Artystów Plastyków oraz Związku Polskich Fotografów Przyrody (Prezes stowarzyszenia w latach: 2013-2016).

W marcu prezentowała na wystawie na Pradze wspaniałe, kolorowe zdjęcia krajobrazów z Polski i zagranicy (m.in. Islandii) oraz odbitki z architekturą wykonane technikami szlachetnymi. Opowie o wielu aspektach fotografii krajobrazu, między innymi o tym, jak zaplanować podróż, by trafić w odpowiednie miejsce w odpowiednim czasie oraz o czym pamiętać, by zdjęcie wyszło technicznie dobre i jak przy okazji nie popaść w banał...
Początek o godzinie 18:30, wstęp wolny

Strona autorska:
www.gubrynowicz.pl
 
Prowadzenie: Ireneusz Graff
„Okiem fotografa" to cykl poświęcony współczesnej polskiej fotografii. Na comiesięcznych spotkaniach poznać można czołowych polskich fotografów, prezentujących i omawiających swe wybrane zdjęcia, a także różne dziedziny i tematy fotografii.

Profil wydarzenia:
www.facebook.com/events/2737953219564592
parent menu item not found: "130"