HeaderSearchForm

Festiwal Fotografii Przyrodniczej Wizje Natury 2020 ONLINE

WN-2020-online-baner
Z powodu wprowadzenia obostrzeń sanitarnych na terenie całego kraju, podjęta została decyzja by przenieść nasz coroczny Międzynarodowy Festiwal Fotografii Przyrodniczej Wizje Natury w całości do świata wirtualnego. 
W tej trudnej rzeczywistości, internet staje się jedynym miejscem na podtrzymanie kontaktu z Państwem, z Publicznością Festiwalową. Podjęto decyzję by z tej szansy skorzystać i zamiast go odwoływać, po prostu przenieść nasz coroczny Międzynarodowy Festiwal Fotografii Przyrodniczej Wizje Natury z Izabelina do świata wirtualnego. To skok na głęboką wodę, zwłaszcza, że zamiast dwóch dni, postanowiliśmy przygotować aż cały tydzień festiwalowych atrakcji!
 
Festiwal rozpoczniemy w niedzielę 22 listopada. Będzie to dzień uroczystego ogłoszenia wyników dwóch ważnych konkursów – stowarzyszenia ZPFP, na Fotografa Roku 2020 oraz pierwszego otwartego ogólnopolskiego konkursu „DZIKIE-PIĘKNE-POLSKIE”. Przedstawimy również zapowiedzi wystąpień przyszłorocznych gości festiwalowych (mając nadzieję, że za rok spotkamy się z nimi na wielkiej sali Centrum Edukacji Kampinoskiego Parku Narodowego) oraz jubileuszowo wspomnimy nasz dotychczasowy dorobek foto-przyrodniczy.
W tygodniu, w 2. części festiwalu, spotkamy się 30 listopada, 1 i 2 grudnia (poniedziałek - środa), a 11 i 12 grudnia (piątek - sobota) oraz w niedzielę 13 grudnia w 3. finałowej części.
W tych dniach szczególnie będziemy zapraszali na spotkania z fotografami, którzy przygotowali warsztaty z różnych dziedzin fotografii przyrodniczej, a także spotkania z przyrodnikami, którzy podzielą się swoją wiedzą prosto z terenu. Będą też prezentacje poszczególnych okręgów Związku Polskich Fotografów Przyrody oraz foto-miejscówki, dzięki którym dowiemy się o ciekawych, a niekoniecznie bardzo znanych miejscach do fotografowania. W planach mamy również spotkania online, konkursy dla uczestników festiwalu i inne atrakcje oraz niespodzianki.
13 grudnia w niedzielę spotkamy sie online z gościem zagranicznym - ambasadorem marki Canon, zaprosimy na wirtualny wernisaż wystawy z okazji 25-lecia ZPFP oraz uroczyście podsumujemy tydzień wydarzeń festiwalowych. 
Już dziś zachęcamy Państwa do subskrypcji naszego kanału na YouTube, na którym będzie prowadzona transmisjahttps://www.youtube.com/channel/UCD3JeyI0-eZFF5q-_i4A_Mg oraz obserwacji naszych aktualności na Facebooku: https://www.facebook.com/ZPFPpl i strony festiwalu: http://www.zpfp.pl/wizje-natury/2020.
parent menu item not found: "130"