HeaderSearchForm

Krzysztof Górecki 2 grudnia na Grochowie

Zapraszamy 2 grudnia na kolejne "przyrodnicze" spotkanie z cyklu Okiem Fotografa w CPKu na Grochowie.
Bohaterem wieczoru będzie kolega z naszego okręgu Krzysztof Górecki.
OF baner 19-12 Gorecki Kampinos 1200

Tym razem (wyjątkowo w poniedziałek) na dużym ekranie popatrzymy głównie na przyrodę Kampinoskiego Parku Narodowego, świętującego w tym roku 60-lecie istnienia. Nie zabraknie fantastycznych zdjęć łosi uchwyconych w ciepłym świetle poranków, nierzadko pośród gęstych mgieł. Ale zobaczymy też inne gatunki zwierząt, a także niektórych przedstawicieli flory i ich siedliska. Puszcza Kampinoska oraz jej okolice oferują świat przyrody bardzo bogaty i zadziwiający, zwłaszcza w pobliżu blisko dwumilionowego miasta.

Krzysztof Górecki fotografuje naturę w wolnych chwilach od 20 lat i jest autorem popularnej strony internetowej, regularnie prezentującej niezliczoną liczbę kampinoskich byków, klemp i łoszaków, o których będzie można zapewne się wiele dowiedzieć. Pod koniec spotkania gość zaprezentuje kilka zdjęć z nieco dalszych plenerów, zwłaszcza Podlasia i Tatr.
Galeria autora:
www.facebook.com/krzysiek.gorecki.75033/photos_all
Centrum Promocji Kultury Dzielnicy Praga Południe przy ul. Podskarbińskiej 2
Wstęp wolny
GoreckiK KampioskaP 02
GoreckiK KampioskaP 05
GoreckiK KampioskaP 06
Fotografie: Krzysztof Górecki

„Okiem fotografa" to cykl poświęcony głównie współczesnej polskiej fotografii. Na comiesięcznych spotkaniach poznać można czołowych polskich fotografów, prezentujących i omawiających swe wybrane zdjęcia, a także różne dziedziny i tematy fotografii.
Prowadzenie spotkań: Ireneusz Graff
parent menu item not found: "130"