HeaderSearchForm

 

Kasia Gubrynowicz i jej doświadczenie

Czerwiec 2016.


Wywiad z Katarzyną Gubrynowicz, Prezesem Związku Polskich Fotografów Przyrody w latach 2013-2016

/Renata Stadnik/: Jak oceniasz czas swojej prezesury w ZG ZPFP?

/Katarzyna Gubrynowicz/: W imieniu całego Zarządu, z którym miałam przyjemność przez te trzy lata współpracować, czyli Adama Ławnika, Mikołaja Stawowego oraz Radka Siekierzyńskiego, w olbrzymim skrócie powiem tak: cieszę się, że udało nam się podnieść prestiż związku oraz rozreklamować na szeroką skalę nasz Międzynarodowy Festiwal Wizje Natury, co roku organizowany w Izabelinie. Nowi partnerzy, sponsorzy, współpraca z firmami: Canon i Fotoforma, na pewno nam w tym pomogła.
Równocześnie zostaliśmy koalicjantami akcji Niech Żyją!, postulującej skreślenie ptaków z listy łownej, braliśmy udział w proekologicznych działaniach mających na celu zachowanie dzikiej przyrody w Polsce.
Dobrą decyzją okazała się również zmiana w regulaminie konkursu na Fotografa Roku, dopuszczająca do edycji ogólnopolskiej wszystkie zdjęcia zgłoszone przez członków w okręgach. Udało się uruchomić nowy portal, wypracować spójne logo związku, uporządkować sprawy administracyjne związane chociażby z listą mailingową czy płatnościami.
 
/R.S./: To udało się zrobić, a na co nie starczyło czasu?

Czytaj więcej...

Wywiad z Jerzym Łaźniewskim na łamach Gazety Olsztyńskiej

Czerwiec 2016.
W zeszłym tygodniu na łamach Gazety Olsztyńskiej ukazał się wywiad z naszym kolegą, ilustrowany jego fotografiami.
Zapraszamy do lektury.
 
 
 

Czytaj więcej...

parent menu item not found: "130"